Hakkımızda

Amerika’da Hukuk, yurt dışında hukuk alanında akademik kariyer yapmak isteyen bireylere yönelik eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuş bir organizasyondur.

Pek çok hukuk öğrencisi yurt dışında eğitim almayı kariyerleri için büyük bir fırsat olarak değerlendirmektedir. Ancak, hukuk alanında yurt dışında master veya doktora eğitimi almak gerek okullara başvuru süreci; gerek maddi destek sağlama açısından oldukça zorlu olabilmektedir. Öncelikle, başvuru tarihlerini takip etmek ve doğru zamanlama ile başvuruları tamamlamak bir başvurucu süreci için hayati önem taşımaktadır. Master ve doktora başvuruları öncesi doğru kişilerle iletişim kurmak, başvuru şartlarını tamamlamak ve gerekli mektupları diğer yüzlerce kişi arasından fark edilecek şekilde kaleme almak kişinin haftalarca hatta aylarca uğraşmasına sebep olabilir. Ancak, her ne kadar zor bir süreç gibi gözükse de, profesyonel bir yardımla bu sürecin hatasız ve pratik bir şekilde tamamlanabilmesi mümkündür.

Amerika’da Hukuk ekibi bugüne kadar pek çok master ve doktora adayına danışmanlık yapmış, başvuru sürecinde bireylere doğru stratejik yönlendirmelerde bulunarak çok sayıda burs, master ve doktora kabulü sağlamıştır. Hayallerinizdeki akademik kariyer için gereken adımları atarken sizlere rehberlik etmekten ve ihtiyacınız olan profesyonel yardımı sunmaktan mutluluk duyarız.